• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/Kap%C3%A7ak-Depo/1376644925915134?ref=br_rs
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905417338600
  • https://twitter.com/grain_depoting
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466

Hizmetlerimiz

Depolama : 1996 senesinden itibaren özellikle tahıl ürünleri depolama, istifleme ve yükleme işleri yürütmekte olup, toplam 27.110 m2 ile Bandırma Limanına en yakın mesafedeki depolama tesislerini işletmektedir. Değişik boyutlarda toplam 21 adet yatay depoda, ön ve arkada olmak üzere, 2 adet yükleme girişi olup, çoklu mal depolamaya müsaittir

 

Hafriyat : 1978 senesinden itibaren hafriyat alanında deneyim kazanan işletmemiz, 1995 senesinden sonra tahıl ürünleri istifleme, yükleme alanında bölgenin öncü işletmesi haline gelmiştir. Toplam 9 adet lastikli yükleyici ve 8 adet değişik ebatlarda İstifleme aparatı ile depo yada ürün durumuna göre uygun Yükleyici ve istifleme aparatı seçilerek. İstifleme yapılan depodan maksimum verim elde edilir. Çalışma esasımız, istifleme yaptığımız depoda en az bir adet yükleyiciyi hızlı birsevkıyat için 7/24 hazır bulundurmaktır. Deneyimli ekibimiz, Depolarda stoklanan ürünü öncelikle bir milli servet olarak görür, ve buna göre yükleme yada istiflemesini yapar.

 

Paketleme : 2004 senesinden itibaren tahıl ürünleri paketlemesi yapan işletmemiz, özellikle pancar küspesi paketlemesinde Bandırma bölgesinin tek hizmet veren işletmesidir. Paketleme ünitesi seyyar olup, Bölge depolarına hizmet verebilir.

 

Online Stok Kontrol : Ürün girişi yada çıkışı elektronik kantar ile tartılıp on-line olarak web üzerinden serverlerımıza yüklenir ve ürün sahibinin kullanıcı adı ve şifresini girerek sevkıyat, depo yada ürün bilgilerini dilediği kriterlerle incelemesi sağlanır. Programın kullanılması için herhangi bir kurulum gerekmemektedir. Böylelikle ürün sahibine internet bağlantısı olan bir PDA yada bir PC ile dileği yerden anında bilgi aktarımı sağlanır.
 
Bandırma Kuşcenneti Tren İstasyonu Tartım Hizmeti : İstasyona 350 Metre mesafedeki elektronik kantar hizmeti. Günsonu raporları mail, fax yada kullanıcı adı ve şifreyle site üzerinden gözlemlenebilir. Giriş yada Çıkış irsaliye fatura gibi evraklar düzenlenebilir.

Açık stok sahası : Toplam 100.000 M2 ile Bandırma Limanına ve Kuş cenneti tren istasyonuna en yakın mesafede, açık sahada stoklanabilecek, dökme maden makine vs gibi eşyaların stoklanması.

Big-Bag doldurma boşaltma : Yeterli ekip ve ekipmanla dökme yüklerinizi big bag lere hızlı ve güvenli şekilde doldurma ve kamyonlara yükleme işleri.